By JoKeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
By JoKeR

LegendMt2 Hoş Geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BEddua Msn Nickleri -->

YazarMesaj
JoKeR
Forum Admini
Forum Admini
JoKeR

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Tecrübe Puanı : 266
Rep : 0

BEddua Msn Nickleri --> Empty
MesajKonu: BEddua Msn Nickleri -->   BEddua Msn Nickleri --> Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 3:00 pm

• SANA HER GECE DUA EDİYORUM SEVDİĞİM İÇİN DEĞİL BETER OLASIN DİYE.

• Seni sevdim ama sevgimi yaşatmadın sana aşığım dedim ama inanmadın senin için ölürüm demiştim aldırmadın mezarıma sakın gelme gelsende dua etme sakın sahte gözyaşları dökme sen ellerinsin dahi yavrum güle güle

• Sensizlik Yaradı Bana Hadi Güle Güle Sana!!

• Beni görüpte kendini çewrim yapanlar çokta tın sanki seninn bilgisayarına virüs gönderecem:P

• Sen br meleksin dağda gezen ineksin ot versem yermisin allah belanı versin.

• seni sevdim diye kendini adamdan sandın oysa ben senin adam olmadığını bilseydim severmiydim bu kadar sende sev ve allahından bul

• Her nefes aldığında, her kalbin attığında benim yaşadığım acıyı sende yaşa...

• AÇIK OLDUĞUMU GÖRÜPTE SLM VERMEYENİN HARD DİSKİ YANSIN EKRAN KARTI TUTUŞSUN FANI PATLASIN

• Sen varya hayatta nefrettin ettiğim kişisin ve KİN ÖFKE NEFRETLE birleşiksin#$€

• Allahtan tek bir dileğim var azrail geldiğinde yanyana olalım ki sende öl!!!

ALLAHINDAN BUL BENDEN BETER OL YÜZÜN GÜLMESİN HİÇ BİR ZAMAN BANA VE SEVGİMİZE KIYDIN BİRGÜN BİLE MUTLU OLMA SENİ TANIDIĞIM GÜNE LANET OLSUN...
http://forumburada.eniyiforum.org

BEddua Msn Nickleri -->
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artist Msn Nickleri -->
» En Çarpıcı Ve Güzel Aşk Nickleri!
» Harika Ayrılık Nickleri!